Topluma vergi ödemenin benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl şubat ayının son haftasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri, bugün başladı. 26 Şubat- 3 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası, Bartın'da da "Geleceğimiz vergilerimizle güvende" sloganıyla” kutlanmaya başladı. Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Vergi Haftası kapsamında ziyaret edildi. Bartın Defterdarı Mecit Özdemir, Vergi Dairesi Müdürü Bayram Usoğlu, Gelir Müdürü Doğan Aydoğan ve Personel Müdürü Emre Ankut, Belediye Başkanı Fırıncıoğlu'nu makamında ziyaret edilen Fırıncıoğlu ziyaretleri nedeniyle misafirlerine teşekkür etti.
Haber Merkezi