Bartın’da yaşanan olay, görenleri şaşkına çevirdi. AK Parti Zonguldak Milletvekiline ait olduğu belirtilen iş yerine yapılan düzenleme, "Bu kadarına da pes!" dedirtti.
Bartın merkez Çatmaca Kavşağı’na 20 metre kala, AK Parti Zonguldak Milletvekilinin açılışa hazırlanan işyerinin önüne Zonguldak İl Özel İdaresi tarafından asfalt döküldü. Bu durum, vatandaşlar arasında büyük tepki topladı. İl Özel İdaresi'nin milletvekiline ait bir iş yerinin önüne asfalt dökmesi, kamu kaynaklarının kişisel çıkarlar için kullanıldığı iddialarını gündeme getirdi.
Geçtiğimiz aylarda karayollarına ait çevre yolu üzerinde aynı firmaya hem giriş hem de çıkış için yol yapılmıştı.
EREN SARIKAYA
Devrekli afetzedelerin afat ta dövdüğü vekil değil mi bu. Afat Başkanı ellerinden zor almış
Bundan önceki belediye başkanı da bu özel mülkün yollarını asfaltlamisti yanılmıyorsam. Devletin kaynakları şahısların ozel işleri için kullaniliyor