Yaz aylarında yaşanan su sorunları nedeniyle vatandaşlardan eleştiri alan Çakır, eleştirileri "tatlı bir fırça" olarak nitelendirdi.
Eleştirilere yanıt veren Çakır, bu sorunun kökten çözümü için çaba gösterdiklerini belirterek, Kaleiçili komşularından biraz daha sabır istedi.
Radikal Kararlar Alacak
Başkan Çakır, Kaleiçili hemşerilerinin ikinci önemli talebinin mahalleye araç giriş çıkışı olduğunu dile getirdi. Daha önce bu konuyu detaylı bir şekilde tartıştıklarını söyleyen Çakır, yeni dönemde radikal bir karar alacaklarını, ancak her zaman olduğu gibi ortak akıl ve müzakereyle bu konuda hareket edeceklerini vurguladı.
Başkan, Kaleiçili komşularına teşekkür ederek, Amasra'nın sorunlarını ortak akıl ve dayanışma ile çözmeye devam edeceklerini belirtti. "Kaleiçi en iyisi biliyor, bildiğin yoldan devam diyor" diyen Başkan Çakır, Amasra için ortak akıl ile sorun çözme çabalarının devam edeceğini ifade etti.
ŞEVVAL ALTINTAŞ