Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, 21 Mart Dünya Ormancılık Haftası kapsamında gerçekleştirilen fidan dağıtımı etkinliğine katıldı.
İlçe Orman İşletme Müdürü Kazım KIılıçarslan ve işletmede görev yapan personeller fidan dağıtımı gerçekleştirdi. Ulus Orman İşletmesi'nin 21 Mart Dünya Ormancılık Haftası kapsamında düzenlediği etkinlikte; 1000 adet ceviz, 1000 adet ıhlamur fidanı Ulus halkına ücretsiz olarak dağıtıldı. Dağıtıma İlçe Kaymakamı, Fırat Kadiroğlu da katılım gösterdi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fe86a8847f5.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fe86ed24fcd.jpg)