Bartın Çaydüzü İlkokulu öğrencileri, Astsubaylar ile buluştu. Öğrencilere, vatan sevgisi ve askerlik üzerine, eğitim verildi. ÇEDES programı kapsamında Çaydüzü İlkokulu'nda söyleşi gerçekleştirildi. A/K Asb. Kd. Bçvş; Adem Baş, Deniz Binbaşı, Hayrullah Atar ve G/M Asb. Kd. Bçvş Cihan Akdemir Çaydüzü İlkolu öğrencilerine yönelik söyleşi gerçekleştirerek, sunumlar yaptı, askerlik hakkında çocukları bilgilendirdi. Heyecanla kendilerini dinleyen öğrenciler ve programdan memnuniyetini dile getiren eğitimciler söyleşi için kendilerine teşekkür etti.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/660e5c0541d6d.jpg)