Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Engelliler Haftası münasebetiyle özel öğrencilerimize yönelik farklı kademelerde eğitim ve rehabilitasyon hizmeti veren Umut Özel Eğitim Okulu’nu ziyaret etti.
Okul ziyaretinde Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan nakış kursunda eğitim alan veliler ile bir süre sohbet eden Vali Arslan, ardından öğrenciler ile sınıflarında bir araya geldi.
Ardından Vali Arslan, okul idarecilerinden özel gereksinimli bireylere verilen eğitimler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Haber Merkezi