Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, KOSGEB tarafından desteklenen genç girişimci firması ENAPTECH şirketinin kurucu ortakları Selim Doğukan Yolcu ve Özgür Uzunca ve Bartın Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Kulübü Başkanı Emre Demirkol ve kulüp üyeleri bir araya geldi.Bartın Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunları Selim Doğukan Yolcu ve Özgür Uzunca ile bir araya gelen Vali Arslan, dronları projeleri hakkında bilgi aldı. Bartın Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Kulübü Başkanı Emre Demirkol ve kulüp üyeleri ile bir araya gelen Vali Arslan, yeni tasarladıkları araç hakkında bilgi aldı.KOSGEB tarafından desteklenen genç girişimci firması ENAPTECH şirketinin kurucu ortakları Bartın Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunları Selim Doğukan Yolcu ve Özgür Uzunca’dan tarım dronları projeleri ile elektrikli araç üzerine çalışmalar yapan Bartın Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Kulübü Başkanı Emre Demirkol ve kulüp üyelerinden yeni tasarladıkları araç hakkında bilgi alan Vali Arslan, gençlerimizin teknoloji alanındaki girişimlerine destekçi olmaya devam edeceklerini belirterek kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 15 Mart 2024 - 13:33
Vali, Teknoloji Tutkunu Gençlerle
Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, bilim ve teknoloji tutkunu gençlerle bir araya geldi.
GÜNCEL
15 Mart 2024 - 13:33