Vali Arslan, çocuklarla gerçekleştirdiği samimi sohbetin ardından yeni yıllarını kutlayarak, devletin tüm imkanlarıyla milletin emaneti olan kıymetli yavruların yanında olduklarını ifade etti. Vali Arslan, MİKADER Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü'nü ziyaret ederek çocuklara moral verdi ve onlarla güzel anılar biriktirdi.Yeni yıl ziyareti sırasında çocuklarla yakından ilgilenen Vali Arslan, devletin ve toplumun her zaman çocukların yanında olduğunu vurgulayarak, onların güvenliği ve mutluluğunun ön planda olduğunu belirtti. Ayrıca, çocuklara yönelik sağlanan hizmetlerin sürekli olarak geliştirileceği ve artırılacağı sözünü verdi.Vali Arslan'ın bu anlamlı ziyareti, çocukların yüzlerindeki mutluluk izleriyle taçlanırken, yeni yılın getireceği umut ve sevinçle, çocuklar için daha güzel bir geleceğe adım atılmış oldu.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 01 Ocak 2024 - 12:08
Vali, sevgi ve umudu paylaştı
Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, MİKADER Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocukları ziyaret ederek yeni yıl sevinçlerini paylaştı.
GÜNCEL
01 Ocak 2024 - 12:08
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir