Sendika temsilcilerinden Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇ BİR-SEN) Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Bartın Şube Başkanı Recai Görücü ve Memur-Sen Bartın İl Başkanı Muhammet Akça, Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan'a nezaket ziyaretinde bulundu.Gerçekleştirilen bu nezaket ziyaretinde, sendikanın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi verilirken, aynı zamanda kamu çalışanlarının sorunları ve beklentileri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.Vali Dr. Nurtaç Arslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, sendikanın çalışmalarına desteklerini sürdüreceklerini belirtti. Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Öztürk ise, valiye teşekkür ederek, sendikanın ve üyelerinin kamu hizmetindeki daha iyi şartlar için çaba sarf etmeye devam edeceklerini vurguladı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 28 Aralık 2023 - 16:17
Vali, Sendika temsilcilerini ağırladı
Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Öztürk ve Sendika Temsilcileri, Bartın Valisi'ne nezaket ziyaretinde bulundu.
GÜNCEL
28 Aralık 2023 - 16:17
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir