Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, geçtiğimiz ay Antalya’da düzenlenen Türkiye Özel Sporcular Atletizm Şampiyonası'nda 100 metre ve 200 metre erkekler mozaik kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Arda Yirmibeş'i makamında ağırladı. Vali Arslan, genç şampiyonun ailesi, antrenörü ve BOEDDER-SK Başkanı Berna Şengün'ü de misafir etti.
Vali Arslan, Arda Yirmibeş ile sohbet ederek, genç sporcu için duyduğu gururu ifade etti. Arda Yirmibeş'in geçen seneki başarısını katlayarak Türkiye Şampiyonu olmasının, ilin adını en iyi şekilde temsil ettiğini vurgulayan Vali Arslan, genç sporcunun ilimiz için çok özel bir yere sahip olduğunu belirtti. Başarılarının devamını dileyen Vali Arslan, aynı zamanda genç şampiyonun ailesine ve antrenörüne teşekkür etti.Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulübü Başkanı Berna Şengün ise Vali Arslan'a, Arda Yirmibeş'in başarılarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti. ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/412363045_743604321133414_3792889026392836849_n.jpg)