Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, 2024 yılının ilk günlerinde öğrencilerle buluşarak, 15 Temmuz Şehitler İlkokulu ve İnönü İlkokulu'nu ziyaret etti. Öğrencilere motivasyon dolu tavsiyelerde bulunan Vali Arslan, okul idarecileri ve öğretmenlerle de bir araya gelerek eğitim durumu ve ihtiyaçları hakkında değerlendirmelerde bulundu.Vali Arslan, ziyaretlerinde sınıfları dolaşarak öğrencilerle samimi bir ortamda sohbet etti. Öğrencilere bol bol kitap okuma, spor yapma ve derslerine iyi çalışma konularında tavsiyelerde bulunan Vali Arslan, başarılar dileyerek öğrencilere ilham verdi.Okul idarecileri ve öğretmenlerle yapılan toplantılarda ise Vali Arslan, eğitim sistemi üzerine değerlendirmelerde bulunarak, öğrencilerin daha iyi bir eğitim alabilmeleri için neler yapılabileceği konusunda istişarelerde bulundu. ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 08 Ocak 2024 - 16:33
Vali, öğrencilere ilham verdi
Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, yeni yılın ilk günlerinde okul ziyaretlerine başladı.
GÜNCEL
08 Ocak 2024 - 16:33
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir