Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Karayolları 15. Bölge Müdürü Alparslan Eşlik'e iade-i ziyarette bulundu.Ziyarette Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan’a, Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Uzan, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Ersin Arslan ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz eşlik etti.Ziyarette Bartın'da devam eden karayolları çalışmaları ile yapılması planlanan yatırımlar hakkında Bölge Müdürü Eşlik’ten bilgi alan Vali Arslan, çalışmalarında kolaylıklar diledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 08 Mayıs 2024 - 13:50
Vali'den Karayolları Bölge Müdürüne Ziyaret
Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Karayolları 15. Bölge Müdürü Alparslan Eşlik'i ziyaret etti.
GÜNCEL
08 Mayıs 2024 - 13:50
Müdürüme laf söyleyenin gözünü oyarım.
Müdürümün heybeti yeter.
Müdürüm benim beee.
Müdürümün heybetine bak yav. Böyle heybetli müdür bize nasip oldu çok şükür.
Müdürüm çok yakışıklı maşallah püh püh.
Sayın Valime ve Sayın Bölge Müdürüme selamlar, saygılar.