Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Bolu Valisi Erkan Kılıç'a iade-i ziyarette bulundu. Şeref defterinin imzalanmasından sonra makamda gerçekleşen ziyarette Vali Arslan, Vali Kılıç'a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.Ziyaret kapsamında gerçekleşen samimi atmosferde Vali Arslan, Bartın ile Bolu arasındaki işbirliği ve dayanışmanın önemine vurgu yaparak, bölgeler arası iletişimi güçlendirmenin yerel kalkınma için önemli olduğunu belirtti. Vali Kılıç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan'a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.Her iki vali, karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, bölgelerindeki ortak konular üzerinde işbirliği yapma konusunda mutabık kaldılar. Ziyaret, dostane bir ortamda geçerken, her iki vali de birbirlerine başarılar dileyerek ziyareti sonlandırdılar.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 03 Ocak 2024 - 21:04
Vali, Bolu Valisi ile buluştu
Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Bolu Valisi Erkan Kılıç'a iade-i ziyarette bulundu.
GÜNCEL
03 Ocak 2024 - 21:04
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir