Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Kemerköprü Mahallesinde yer alan yeni binasında hizmet vermeye başlayan Başkent Elektrik Bartın Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Vali Arslan, ziyaret kapsamında binayı gezdi ve Başkent Elektrik'in ildeki yatırımları ile yürüttüğü çalışmalar hakkında BEDAŞ İşletme Müdürü Ali Fuat Aslan'dan detaylı bilgi aldı.Vali Arslan, BEDAŞ İşletme Müdürü Ali Fuat Aslan'dan alınan bilgiler doğrultusunda, kurumun ilimizdeki projeleri ve faaliyetleri hakkında geniş bir perspektif edindi. Yeni hizmet binasının özellikleri hakkında bilgi alan Vali Arslan, kurumun ildeki enerji altyapısının güçlendirilmesine yönelik yapılan çalışmaları takdirle karşıladı.Ziyaret sırasında Vali Arslan, Başkent Elektrik Bartın Müdürlüğü personeline başarılar dileyerek, yürütülen çalışmalarda kolaylıklar temennisinde bulundu. Başkent Elektrik Bartın Müdürlüğü, yeni hizmet binasıyla birlikte daha etkin ve verimli bir şekilde enerji hizmetlerini sürdürmeye devam ederek, bölgedeki elektrik altyapısının kalitesini artırmaya yönelik önemli adımlar atmaya devam ediyor.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 26 Aralık 2023 - 09:01
Vali, Başkent EDAŞ'ı ziyaret etti
Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Başkent Elektrik Bartın Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
GÜNCEL
26 Aralık 2023 - 09:01
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir