Vali Dr. Nurtaç Arslan, “Yaşlılara Saygı Haftası” nedeniyle şehit annesinin kapısını çaldı. Şehit İs. Er Ramazan Şanverdi’nin annesi Zeynep Şanverdi'yi ziyaret eden Vali Arslan,aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarak devletimizin şehit ailelerinin her zaman yanında olacağını ifade etti.![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fbe0d689fe1.jpg)
Çaydüzü Mahallesinde ikamet eden Zeynep Şanverdi ile sohbet eden Bartın Valisi Nurtaç Arslan'a ev ziyaretinde, Vali Yardımcısı Zeynep Topcu ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz eşlik etti. Şehit İs. Er Ramazan Şanverdi için dualar edildi.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fbe0d689fe1.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fbe0c6986e0.jpg)