Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan okul ziyaretleri kapsamında Bartın Güzel Sanatlar Lisesini ziyaret etti.
Öğrencilerin sınıf ve atölyelerdeki çalışmalarını izleyen Vali Arslan, öğrencilerden çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ardından öğretmen ve okul idarecileri ile toplantı yapan Vali Arslan; teknoloji ve uyuşturucu bağımlılığı, akran zorbalığı gibi gençlerimizi tehdit eden risklere karşı öğretmen, okul idarecileri ve veliler olarak herkesin daha duyarlı olması gerektiğini vurguladı.![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/660372ebf411f.jpg)
Vali Arslan, Güzel Sanatlar Lisesi'nde müzik bölümünde enstürman çalanları keyifle dinledi, geleceğin ressamlarının taboları ile grur duydu.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/660372c5a2171.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/660372ebf411f.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/660372d640303.jpg)