Hizmet içi eğitim programı kapsamında ilimizde bulunan Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcısı Bayram Uzunoğlan, Bölge Ticaret İl Müdürleri ile Ticaret Uzmanları, Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan'ı ziyaret etti.Valilik ziyaretinde istişare edilen konular arasında; fiyat etiketi, satış sonrası hizmetler, garanti belgesi, iş yeri dışında satışlar, mesafeli satışlar, haksız fiyat artışları, ticari elektronik iletiler ile taşınmaz ve ikinci el motorlu kara taşıtı ticaretine ilişkin konular yer aldı.Bartın, Zonguldak, Kastamonu ve Karabük Ticaret İl Müdürlükleri personeline yönelik ile yapılan hizmet içi eğitim programı sonrasında gerçekleştirilen ziyarette; piyasanın dengesini bozmaya çalışan kişi ve işletmelere karşı yürütülen denetimlerin kararlılıkla devam edeceğini ifade eden Vali Arslan, kendilerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 17 Mayıs 2024 - 12:49
VALİ ARSLAN'A ZİYARET
Bartın Valisi Nurtaç Arslan, ziyaretçilerini ağırladı.
GÜNCEL
17 Mayıs 2024 - 12:49