Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayınlayan Bartın'a bağlı Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun mesajında, " 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının içerisinde yer alan ve bin aydan daha hayırlı olarak nitelendiren Kadir Gecesi’ne ulaşmış olmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Dua ve ibadetlerin Allah katında kabul olduğu, tövbe kapılarının ardına kadar açık olduğu bu mübarek günde, yaşanan tüm zorlukların, sıkıntıların, hüzün ve acıların yerini; barışın, sağlığın, huzurun ve mutluluğun alması en büyük duamızdır. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kadir Gecesi’nin Ulus’umuza, ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum. İbadetlerimizin, dualarımızın ve dileklerimizin kabul olması dileğiyle tüm hemşehrilerimin Kadir Gecesi’ni kutluyorum.” dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 05 Nisan 2024 - 11:51
Uzun'dan Kadir Gecesi Mesajı
Bartın'a bağlı Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayınladı.
GÜNCEL
05 Nisan 2024 - 11:51