Yapılan açıklamaya göre, operasyon kapsamında bir kişinin üzerinde ve diğerinin ikametinde yapılan aramalarda çeşitli uyuşturucu maddelere rastlandı.Aramalarda toplamda 0,40 gram metamfetamin maddesi, 0,20 gram sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi ve 3 parça halinde toplam 85 içimlik peçeteye emdirilmiş Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi ele geçirildi.Şahıslar hakkında Türk Ceza Kanunu'nun 191. maddesi uyarınca uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçlamasıyla adli tahkikata başlandı.Bartın İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, uyuşturucu madde ticaretine ve kullanımına karşı kararlı bir mücadele yürütüldüğünü belirterek, toplum sağlığını ve güvenliğini tehdit eden her türlü suçun önlenmesi için çalışmaların aralıksız devam edeceğini vurguladı.Haber Merkezi
ASAYİŞ
Yayınlanma: 29 Şubat 2024 - 12:22
Uyuşturucuyla Yakalandılar!
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü, Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen bir soruşturma kapsamında, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyonda şüpheli iki kişiye yönelik önemli bir adım attı.
ASAYİŞ
29 Şubat 2024 - 12:22
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir