Bartın İl Emniyeti, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından il merkezinde yapılan saha çalışması sonucunda şüpheli bir şahıs üzerinde yapılan aramada; 5,15 gram sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi ve 0,17 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.
Edinilen bilgilere göre Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda şüpheli şahıs hakkında TCK 191 Uyuşturucu Madde Kullanmak,Bulundurmak suçu kapsamında adlî tahkikata başlanıldı.
Emniyet yetkilileri, narkotik suçlarla mücadele kapsamında yürütülen operasyonların devam edeceğini ve halkın huzur ve güvenliği için ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini belirtti.
Haber Merkezi