Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, Umre dönüşü hayatını kaybeden Remzi Subaşı'nın ailesine başsağlığı dileklerini iletmek üzere taziye ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında İl Müftü Yardımcısı Hulusi Güner ve İl Vaizi Feryal Çolak da Keskin'e eşlik etti.
Ziyaret esnasında merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ise sabır ve metanet dileğinde bulunuldu. Bu acılı günlerinde ailenin yanında olduklarını belirten Müftü Keskin ve beraberindeki heyet, dualarını eksik etmedi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/416853157_761497836012153_6914409681295891705_n.jpg)