Bartın'ın Ulus ilçesinde seçmenler, oy çoğunluğuyla yeniden Hasan Hüseyin Uzun'u başkanlık görevine getirdi.
2014 yılından beri Ulus Belediye Başkanı seçilen Hasan Hüseyin Uzun, 2024 yerel seçimlerinde seçmenin tercihiyle yeniden görevine devam edecek. AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ve parti teşkilatı ile birlikte Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun'u ziyaret ederek kendisini tebrik etti. Başkan Uzun, Ulus seçmenine ve AK Parti teşkilatına teşekkür etti.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/660bb3942d92f.jpg)