Bartın'ın Kurucaşile ilçesi Belediye Başkanı da mazbatasına kavuştu. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Kurucaşile Belediye Başkanı seçilen CHP'li Belediye Başkanı Uğur Güneş bugün mazbatasını aldı. Amasra Adalet Sarayı'nda mazbatasının kendisine takdim edilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Güneş, tüm ilçe halkına kendisine ve partisine verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti. Belediye Başkanlığı sonuçlarına yapılan itirazların ardından mazbatası bugün verilen Belediye Başkanı yeni dönemin herkes için güzellikler getirmesini diledi.
MUHABİR - EDA KOÇ GÜNCEL
Yayınlanma: 08 Nisan 2024 - 18:06
Güncelleme: 08 Nisan 2024 - 18:18
Uğur Güneş Mazbatasını Aldı
Belediye Başkanı Uğur Güneş'e mazbatası verildi.
GÜNCEL
08 Nisan 2024 - 18:06
Güncelleme: 08 Nisan 2024 - 18:18