Bartın’a bağlı Kurucaşile ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında “Uçurtma Şenliği” yapılacak.
Kurucaşile Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, 19 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan "Uçurtma Şenliği" etkinliğine tüm vatandaşların davetli olduğu belirtildi.
Kaymakamlık tarafından etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" kapsamında düzenlenecek olan uçurtma şenliğine katılmak isteyen vatandaşların, yanlarında kendi uçurtmalarını getirmeleri gerektiğini belirtti.
Haber Merkezi