Bartın’ın Amasra ilçesinde Okulumda Kanpanya var projesi başladı. Geleceğin kan bağışçıları ile kan bağış kampanyasına start verilecek. Amasra Kaymakamlığı, Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karabük Türk Kızılayı iş birliğinde, Okulumda kanpanya var projesi okullardaki kan bağışıyla başlayacak.
Amasra Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirilecek olan kan bağışı etkinliği ile ilgili açıklamalarda bulunan Amasra Kaymakamlığı, “Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu ve Kızılay Karabük şubesi işbirliği ile yaşayarak öğreniyorum projesi kapsamında yapılacak olan kan bağış kampanyasına desteğiniz bizi mutlu edecektir. İki bağışçı getiren her çocuk madalya ve dondurma ile ödüllendirecektir” denildi.