Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bartın Basketbol İl Temsilciliğinin 2023-2024 faaliyet programında yer alan Kulüpler arası U-14 Erkekler basketbol il birinciliği müsabakaları oynanan son karşılaşmalarla sona erdi.
Türkiye Basketbol Federasyonu 2023-2024 sezonu faaliyet programında yer alan, U14 Kulüpler Arası Küçük Erkekler Basketbol il Birinciliği müsabakalarında Ata Su Sporları Kulübü , TOKİ İlköğretim Okulu, Basketbol Akademispor ve Gündoğduspor takımları 4 gün boyunca kıyasıya bir mücadele sergiledi.
Bartın Basketbol İl Temsilciliği ve Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kulüpler arası U-14 Küçük erkekler basketbol il birinciliği müsabakalarında tüm maçlarını kazanan Gündoğdu spor kulübü şampiyon oldu. Çekişmeli geçen müsabakalarda TOKİ İlköğretim Okulu ikinciliği elde etti. Basketbol Akademi takımının üçüncülüğü elde ettiği müsabakalarda dördüncü Ata Spor kulübü oldu.
Müsabakalar sonunda derece elde eden takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen törenle takdim edildi.
Ömertepesi kapalı Spor Salonunda düzenlenen törende Kulüpler arası U-14 Küçük Erkekler basketbol müsabakalarında şampiyon olan Gündoğdu spor kulübüne kupa ve madalyalarını Bartın Gençlik ve Spor il Müdürü Halil Akkaş verdi. Müsabakalarda ikinciliği elde eden TOKİ İlköğretim kulübüne Basketbol İl Temsilcisi Aydın Kükner, üçüncü olan Basketbol Akademi ile dördüncülüğü elde eden Ata Spor kulübüne kupa ve madalyalarını basketbol antrenörleri Erhan Kendirci , Hakan Alkan ve Akif Ünlü takdim etti.
Müsabakalara katılan ve derece elde eden takımları tebrik eden Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü z Halil Akkaş , “Turnuvada dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.