Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Bartın Futbol İl Temsilciliği tarafından ilimizde düzenlenen U-18 Futbol Liginde 9.cu hafta maçları oynanan 2 maçla tamamlandı. Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Kemergençlikspor sezonun 9.cu haftasında deplasmanda Ulusçınarspor ile karşılaştı. Ulus Stadı’nda oynanan karşılaşmada etkili ve atak bir oyun sergileyen Kemergençlikspor Muhammet, İsmail ve Sercan’ın attıkları gollerle karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı. Bu galibiyetle puanını 18’e yükselten Kemergençlikspor şampiyonluk iddiasını sürdürdü. Haftayı bay geçiren Bartınspor 9.hafta sonunda 21 puanla liderliğini devam ettirdi. İkinci sırada lider ile aralarında 3 puan fark bulunan Kemergençlikspor haftayı 3 puanla kapattı. 2023-2024 sezonu U-18 Liginde karşılaşmalar 23 Aralık tarihinde oynanacak son hafta maçları ile sona erecek.
U-14 Liginde son karşılaşma gelecek hafta Bartınspor ile Kemergençlikspor arasında oynanacak. İki takım arasında oynanacak karşılaşma ligde şampiyonluğu belirleyecek. Bartınspor ‘a Kemergençlik karşısında bir puan yetecek. Kemergençlikspor maçı kazandığı taktirde şampiyonluğu belirleyecek karşılaşma üçüncü maça kalacak.
Muhammet Bayraktar