Vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren sandık başına giderek demokratik haklarını kullandılar. Yeniden Refah Partisi Bartın Belediye Başkanı adayı Faruk Tutkun da erken saatlerde oyunu kullanarak sandık ziyaretlerine başladı.
Tutkun'a sandık ziyaretleri sırasında Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Baki Kebapcı, Teşkilat Başkanı Yasin Kalem, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri eşlik etti.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/660953f021f00.jpeg)