Bartın, 21-27 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Türk Mutfağı Haftası kapsamında çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Bu etkinliklerin sonuncusu ise Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Bartın'ın Arıt bölgesinde düzenlenen "Doğa Yürüyüşü" oldu.Etkinliğe Üst Düzey KatılımEtkinliğe Bartın Valisi Nurtaç Arslan, Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Erkan Şahin, Bartın İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Turhan Kalaycı ve Bartın Kültür ve Turizm Müdürü Özlem Koçak katıldı. Katılımcılar, doğanın içinde yürüyüş yaparak hem Türk mutfağının zenginliklerini tanıttı hem de sağlıklı yaşamın önemine dikkat çekti.Türk Mutfağı ve Sağlıklı Yaşamın BirleşimiTürk Mutfağı Haftası, Türk mutfağının zengin ve çeşitli lezzetlerini tanıtmak amacıyla her yıl düzenlenen bir etkinlik. Bu yıl Bartın'da düzenlenen doğa yürüyüşü etkinliği, bu lezzetlerin tanıtımına farklı bir boyut kazandırdı. Doğa yürüyüşü ile hem fiziksel aktivitenin önemine vurgu yapıldı hem de sağlıklı yaşamın Türk mutfağı ile nasıl desteklenebileceği gösterildi.Doğa yürüyüşü, sabah saatlerinde Bartın'ın Arıt bölgesinde başladı. Katılımcılar, rehberler eşliğinde doğanın tadını çıkararak yürüyüş yaptı. Yürüyüş boyunca çeşitli noktalarda dinlenme molaları verildi ve bu molalarda katılımcılara Türk mutfağının sağlıklı atıştırmalıkları ikram edildi. Yürüyüşün sonunda ise Bartın mutfağından örneklerin yer aldığı bir piknik düzenlendi. Piknikte, Bartın'ın yöresel lezzetleri katılımcılara tanıtıldı ve tadım yapma fırsatı sunuldu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 26 Mayıs 2024 - 15:22
Türk Mutfağı Sağlık ve Doğa ile Tanıtıldı
GÜNCEL
26 Mayıs 2024 - 15:22