Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Özlem Koçak, Turizm Haftası nedeniyle başladığı ziyaretleri sürdürdü. Koçak, 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası'nda Bartın turizmine katkı sağlayan sektör çalışanlarını ziyaret ediyor. Koçak; turistlerin Bartın ziyaretlerine tercih ettikleri ve il ekonomisine katkı sağlayan otellerin sahiplerini ziyaret ederek, onların haftasını kutladı.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/662383be09786.jpg)