Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Zonguldak Bölge Müdürü Cengizhan Güder'i ağırladı. Ziyaret sırasında, TÜİK'in yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi veren Güder, Vali Arslan'a "100. Yılın Göstergeleri" adlı kitabı takdim etti.Güder, TÜİK'in bölgedeki çalışmalarını ve 100. Yılın Göstergeleri adlı kitabı tanıtarak, kurumun faaliyetleri hakkında detaylı bilgi verdi. Vali Arslan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, TÜİK'in önemli çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 06 Şubat 2024 - 18:13
TÜİK'in Hediyesi '100. Yılın Göstergeleri'"
TÜİK Zonguldak Bölge Müdürü, Bartın Valisi'ni ziyaret etti ve çalışmalarını tanıttı.
GÜNCEL
06 Şubat 2024 - 18:13
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir