Protokol kapsamında Bartın TSO üyelerine, yazılım, termal rulo, etiket çeşitleri, güvenlik duvarı, bilgisayar ve yazıcı gibi ürünlerde yüzde 15 indirim ayrıca teknik servis hizmetlerinde yüzde 15 indirim sağlanacağı belirtildi.
Bu anlaşmalar kapsamında Bartın TSO üyesi olanlar, üye kimlik kartını kullanarak, alınan ürün veya hizmet karşılığında belirli oranlarda indirim alacaklar.
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, “Protokol yaptığımız firma sayısını zamanla artırarak üyelerimizin bu uygulamadan en iyi şekilde istifade etmesini sağlayacağız. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen üyelerimiz, üye kimlik kartlarını Bartın TSO’dan ücretsiz bir şekilde alabilirler” dedi.
Haber Merkezi
Neden onkoloji servisi yok günüm çağında kanser hastalığı okadar çokki Bartın da tedavi olmak için biz Ankara İstanbul'a gitmek zorundayız boşuna artık il dışına gidilmeyecek diye haber yapmayın biz 5 senedir il dışına tedavi için gidip geliyoruz sadece maddi olarak değil manevi olarakta bittik hastaneye onkoloji servisininde açılması lazım bizim gibi bi sürü kanser hastası var Bartın'da