Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı, Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı, Bartın TSO hizmet binasında düzenlendi ve pek çok önemli isim katılım sağladı.
Toplantıya Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Keramettin Şenkal, Sayman Üye Hasan Ufuk, Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Sandıkçı ve Sertaç Şimşek ile Genel Sekreter Ahmet İncekara katıldı. Gündem maddelerinin değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda, öncelikli olarak üye ilişkilerinin önemi vurgulandı.
Başkan Halil Balık, üye ilişkilerinin ve hizmetlerin geliştirilmesi konusundaki kararlılıklarını şu sözlerle ifade etti:
"Her geçen gün üyelerimizle olan ilişkileri ve hizmetimizi daha ileriye taşımak için çalışmalarımız mütemadiyen devam etmektedir. Geleceğimizin adımlarını üyelerimiz ve paydaşlarımız ile yapmış olduğumuz istişareler nezdinde, geri bildirimleri dikkate alarak şekillendiriyoruz. Bilhassa, 2024 yılında başlattığımız üye beklenti ve talep çalışmasını, personelimizin üyeleri arayarak kayıt altına aldıkları ortak talepleri titizlikle inceleyerek en kısa sürede hayata geçireceğiz."
Toplantıda ayrıca, üyelerin öncelikli sorunları ve bu sorunların çözüm yolları üzerinde duruldu. Üyelerin beklentileri ve talepleri doğrultusunda yapılan çalışmaların titizlikle yürütüldüğü vurgulandı. Başkan Balık, bu süreçte üyelerden gelen geri bildirimlerin büyük önem taşıdığını belirtti.
Haber Merkezi