Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Keramettin Şenkal, Sayman Üye Hasan Ufuk, Yönetim Kurulu Üyeleri; Necati Sandıkçı, Yücel Oğullar, Meclis Üyeleri ve Genel Sekreter ile Bartın Belediye Başkanı seçilen M. Rıza Yalçınkaya’yı makamında ziyaret etti. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, “Ziyaret kapsamında Bartın Belediye Başkanı seçilen M. Rıza Yalçınkaya’ya hayırlı olsun temennisinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledim” dedi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya; Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık’a, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu’na ve beraberindeki Yönetim Kurulu ile Meclis Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.Ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 22 Nisan 2024 - 13:51
Güncelleme: 22 Nisan 2024 - 13:52
TSO'dan Başkan'a Ziyaret
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, Bartın Belediye Başkanı M.Rıza Yalçınkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
GÜNCEL
22 Nisan 2024 - 13:51
Güncelleme: 22 Nisan 2024 - 13:52