Bartın Valiliği bir mesaj yayımlayarak, Mete Gazoz'u tebrik etti.Milli Okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler Finali’nde Avrupa Şampiyonu oldu.Bartın Valiliği, Türkiye'ye büyük gurur yaşatan Milli sporcuyu Mete Gazoz'u tebrik etti. Valilik sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, "Milli okçumuz Mete Gazoz’un başarısıyla bir kez daha gururlandık! Tebrikler şampiyon" ifadeleri kullanıldı.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 13 Mayıs 2024 - 11:30
"TEBRİKLER ŞAMPİYON!"
Bartın Valiliği, Mete Gazoz'u tebrik etti.
GÜNCEL
13 Mayıs 2024 - 11:30