Bartın'da 3 dönem Belediye Başkanlığı yapan MHP MYK Üyesi Cemal Akın, bir mesaj yayımladı. 4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Trafik Haftası nedeniyle mesaj yayımlayan MHP MYK Üyesi Cemal Akın, bireysel duyarlılık konusunda sürücüleri uyardı.
4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Trafik Haftası nedeniyle, Bartın'da da etkinlikler düzenleniyor. Bartın il geneli ve ilçelerinde Trafik Haftası kutlanarak, sürücülere dikkat edilmesi gereken konular hatırlatılıyor.MHP MYK Üyesi Cemal Akın'da bu önemli hafta ile ilgili bir mesaj yayımladı. Akın mesajında, "Trafik güvenliği, yalnızca bu işle sorumlu kurum ve kuruluşların alacağı tedbirler ile sağlanamaz. Herkes trafik kurallarına uymanın kendisinin ve başkalarının güvenliği için şart olduğunu bilmeli ve buna inanmalıdır. Trafikte bireysel duyarlılıkta üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeli ve kurallara uymayı bir görev kabul etmeliyiz" ifadelerini kullandı.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6638c13aa9ef4.jpg)