Türkiye Triatlon Federasyonu’nun 2024 Faaliyet programında yer alan, Bölgesel Triatlon Ligi 1.Etap yarışması 18 Mayıs 2024 Tarihinde Bolu Tam Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleşti. Açılış seremonisi ile başlayan yarışma, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler’in konuşması ile devam etti. 6.Bölge sorumlusu Serdar AKAD koordinatörlüğünde gerçekleşen yarışmaya Karabük, Ankara, Bartın, Kırıkkale ve Bolu illeri katıldı.
18 Mayıs Tarihinde Bolu İlinde Yapılan Türkiye Triatlon Federasyonu Bölgesel Triatlon Ligi 6. Bölge 1. Etap Yarışmalarına Tuğçe Kaplandeniz Spor kulübü 13 sporcu ile katıldı.
Yarışmaya Katılan İlimizi Temsil Eden Sporcuları;
Korcan Bulut Özdemir, Mehmet Safa Şenkal, Giray Ulu, Zümra Mercan, Güneş Gupse Doğan, Muhammet Talha Güneş,Mircan Ateşci, Masal Saraç, Berrak Şener, Defne Türközü, Deniz Ceren Şen, Kumsal Cemre Şen ve Selim Tutal. 13 sporcu ile Bolu’da yapılan yarışlara katılan Tuğçe Kaplandenis Spor Kulübü ilimizi başarı ile temsil etti.