Antalya’da 8-14 Şubat 2024 tarihleri arasında Uluslar arası Taekwondo Şampiyonası düzenlendi. Antalya’da yapılan Uluslararası Taekwodo şampiyonasında Amasralı sporcular mücadele etti.
8-14 şubat tarihleri arasında Antalya ilinde yapılan Uluslararası Taekwando Şampiyonası müsabakalarında, Amasra ilçesini temsil eden sporculardan Bengisu Nisa Özdoğan, Ebrarnur Yıldırım beraberinde antrenörleri Gökhan Çölgeçen ve Gençlik ve Spor Müdürü Fatma Elif Ceylan; Amasra kaymakamı Kadir Perçi’yi makamında ziyaret etti. Taekwondo antrenörü Gökhan Çelik ziyaret sonrası yaptığı açıklamada ; Amasra Kaymakamı Kadir Perçi’yiilçenin sporuna vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti. Amasra Kaymakamı Kadir Perçi ise yaptığı açıklamada sporculara desteklerinin devamlı olacağını belirterek, başarılar diledi.