U16 Liginde 9’uncu hafta da Ömertepesi sentetik sahada oynanan Yeni Bartınspor ve Bartın Gençlerbirliği maçına futbolseverlerin yanı sıra spor kamuoyunun önemli isimleri de izleyerek iki takım oyuncularına destek verdi.
Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Bartın Futbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen U-16 Futbol Ligi müsabakalarında en öneli karşılaşma iki şampiyonluk adayı Yeni Bartınspor ile Bartın Gençlerbirliği ligin 9.cu haftasında karşı karşıya geldi.
Ömertepesi sentetik sahada oynanan karşılaşmayı soyunma odaları tesislerinin üst katında Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk, ASKF Yönetiminde genel sekreterlik Görevini yürüten Bartın Futbol İl Temsilcisi Esat Günaydın, Yeni Bartınspor Kulüp Başkanı Deniz Kıral, ASKF Yönetiminde başkan yardımcısı olan Kemergençlikspor başkanı İsmail Ekerbiçer, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Bartın Şubesi Başkanı Sadık Yeşilova , tenis ve futbol antrenörü Mehmet Şah Çiftçi, Bartın Gençlerbirliği altyapı antrenörleri Bilgin Çelik, Mustafa Uras, Bartın Gençlerbirliği altyapı koordinatörü Yusuf Özsoy, Bartın Gençlikspor tesis amiri Aygün Sancar, Bartıngençlikspor teknik sorumlusu Adem Özbakan, Kemergençlikspor antrenörü Murat Kaya, iki takımın sporcu velileri ve çok sayıda futbolsever izledi.