Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, ağır tonajlı araçların geçişi nedeniyle hasar gören Sanayi Yolu'nda yapılan çalışmalara dair bilgi verdi.Başkan Karaman, "Söz verdik, yapıyoruz. Altyapı çalışmalarımızın ardından Karayolları ekiplerimiz tarafından asfalt çalışması da başlamış olacak" dedi.Karaman, desteklerinden dolayı Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'a, Vali Nurtaç Arslan'a, Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz'a ve Karayolları Bölge Müdürü ve ekibine teşekkür etti.Başkan Karaman, Sanayi Yolu'nda meydana gelen hasarların onarılması için başlatılan çalışmaların altyapı düzenlemelerini içerdiğini ve bu sürecin tamamlanmasının ardından Karayolları ekiplerinin asfalt çalışmalarına geçileceğini belirtti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 16 Ocak 2024 - 18:13
Söz verdi, yapıyor
Sanayi yolunda altyapı çalışmaları başladı.
GÜNCEL
16 Ocak 2024 - 18:13
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir