Bartın'ın Amasra ilçesinde yeniden başkanlık koltuğuna oturan Recai Çakır, çalışmalarına kaldığı yerden devam ettiğini söyledi.Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, mahalleleri gezerek, vatandaşlarla sohbet etti.
Başkan Çakır, Kaleşah Mahallesi'ne giderek, vatandaşın derdini dinledi.Muhtarı Mehmet Günter ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte vatandaşların sıkıntılarına çözüm bulmak için yola çıkan Başkan Çakır, "Kaleşah mahallemizi gezdik, güncel sorunlarını tespit edip, gerekli birimlerimize talimatlarını verdik" dedi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/66461b4b6b578.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/66461b5f3dd71.jpg)