Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Genel Meclisi Üyesi Orhan Ölçek'in annesi merhume Fehime Ölçek için düzenlenen cenaze törenineAK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartın Valisi Yardımcısı Uğur Karakaya, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ve AK Parti ve MHP teşkilatı yer aldı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Genel Meclisi Üyesi Orhan Ölçek'in annesi Fehime Ölçek'in vefatı nedeniyle gerçekleşen cenaze töreni, Kozcağız Merkez Kabana Camii'nde düzenlendi. Başkan Fırıncıoğlu, taziyelerini iletmek ve Orhan Ölçek'e başsağlığı dileklerini iletmek amacıyla cenaze törenine katıldı.
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, vefatı üzerine düzenlenen cenaze törenine katıldı. Merhumeye Allah'tan rahmet, ailesine ise başsağlığı dileklerini ileten Başkan Fırıncıoğlu, yakınlarına destek olmak ve başsağlığı dileklerini iletmek adına cenaze töreninde hazır bulundu.
Bartın Belediye Başkanı, cenaze töreninde yaptığı açıklamada, "MHP İl Genel Meclisi Üyemiz Sayın Orhan Ölçek'in değerli annesi Fehime Ölçek'in vefatı bizleri derinden üzdü. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum. Dualarımız onlarla, başsağlığı dileklerimiz ise aileleriyle olsun" dedi.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI