Bartın büyük bir organizasyona daha ev sahibi yaptı. Türkiye Voleybol Federasyonu’nun 2023-2024 sezonu faaliyet programında yer alan Yıldız Erkekler (U18) Voleybol Grup 1.ciliği müsabakaları 5-7 Nisan 2024 tarihleri arasında Bartın’da düzenlendi.
Müsabakalarda ilimiz şampiyonu Bartın Orduyeri Gençlikspor takmı da rakipleri ile kıyasıya bir mücadele sergiledi. 3 gün süren Yıldız Erkekler (U-18) Voleybol Grup 1.ciliği müsabakalarında Zonguldak Ereğli (Kevol) , Karabük Rafet Vergili Fen Lisesi, Bartın şampiyonu Bartın Orduyeri Gençlik takımı ve Sinop Yudumspor takımları mücadele etti.
Ömertepesi Kapalı Spor Salonu’nda oynanan 3 gün süren müsabakalarda 4 takım yarı final çıkma mücadelesi verdi. Müsabakalarda Sinop Yudumspor temsilcimiz Orduyeri Gençlikspor’u 3-1 yenerek grup maçlarına galibiyetle başladı Sinop Yudumspor ikinci maçında karşılaştığı Karabük Rafet Vergili Fen Lisesi karşısında rakibine set vermeden 3-0 kazandı. Sinop Yudumspor müsabakalarda son maçında Zonguldak Ereğli KEVOL takımı ile karşı karşıya geldi. Ömertepesi Kapalı Spor Salonunda çekişmeli geçen maçtan 3-0 galip ayrılan Sinop Yudumspor grup maçlarını birinci sırada tamamlayarak yarı finallerde mücadele etmeye hak kazandı.