Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla, kaçak sigara ticaretine darbe vurdu.
Yapılan açıklamaya göre, Kaçakçılığın Men ve Takibine yönelik çalışmalar kapsamında M.K isimli şahıstan önemli bir miktarda sahte bandrolü boş makaron sigara ele geçirildi.
Operasyonda, M.K'nın üzerinde bulunan 50 karton sahte bandrollü boş makaron sigara, toplamda 10 bin adeti aşkın ürünü içermekteydi. Emniyet ekipleri, şüpheli şahıs hakkında gerekli işlemleri titizlikle gerçekleştirdiklerini bildirdi.
Yapılan bu başarılı operasyonla, kaçak sigara ticaretine yönelik etkili bir mücadele sergilenirken, kamu güvenliği adına atılan bu adım önemli bir başarı olarak kayıtlara geçti. Bartın İl Emniyet Müdürlüğü, halkın huzur ve güvenliği için yürütülen çalışmalara ara vermeden devam edeceğini belirtti.
ŞEVVAL ALTINTAŞ