Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından öğrencilere eğitim verildi.Öğrenciler, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, okullarda öğrencilere yönelik bilgilendirmeler yaptı.
Siber Suçların gerçekleşmeden engellenmesi, maddi manevi zararların en aza indirgenmesi, farkındalık ve bilinçlendirme faaliyetleri yapılması amacıyla oluşturulan SİBERAY programı çerçevesinde; Mustafa Kemal Ortaokulu ve Ertuğrulgazi Ortaokulu öğrencilerine; Güvenli ve Bilinçli İnternet kullanımı, Siber Zorbalık, Siber Suç ve Teknoloji Bağımlılığı konularında bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirildi. Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6655b71d9d6ae.jpg)