Bölgesel Amatör Lig 12.Grup’te geride kalan sezonun son haftalarında takımın teknik direktörlük görevinde bulunan genç teknik adam Şerif Sevinçhan, ilimizde 18 Mayıs 2024 tarihinde start alan U11 Mini Minkiler Şenliği, U13 Futbol Ligi ve 23 Mayıs tarihinde başlayan U12 Minikler Ligi müsabakalarını yakın takibe aldı.
Hafta içi ve hafta sonu oynanan miniklerin maçlarını takip eden genç teknik adam Şerif Sevinçhan, U11 Mini Minikler Şenliği müsabakalarında 6.cı hafta oynanan Bartınspor ile Bartın Genç Orduspor maçını izledi. Ömertepesi sentetik sahada oynanan karşılaşmayı geçen sezon teknik ekipte bulunanan yardımcı antrenörler ve saha komiseri Erdem Ersoy ile birlikte izleyen Şerif Sevinçhan, minik oyuncuların sahada gösterdikleri mücadeleyi taktirle karşıladığını belirtti.