30442 sayılı resmi gazatede yayınlanan Taşınmaz Ticareti Hakkındaki Yönetmelik Kapsamında Eğitim ve Bilgilendirme Semineri, Ticaret İl Müdürlüğü tarafından Bartın Valiliği 12 Divan Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlendi.
Düzenlenen eğitim ve bilgilendirme toplantısına, Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Ticaret İl Müdürü Erhan Özcan, Ticaret İl Müdürlüğü şefi Ertunç Ülkü, L.Sefa Köseoğlu, Zeliha Dağlı, Sicil Müdürü Sibel Kaymakcı ile çok sayıda emlakçı katıldı.
Gerçekleşen toplantıda emlak piyasasındaki yetki belgesiz ve vergilendirilmemiş danışmanlık gibi birçok sorunlar ve çözüm önerileri noktasında neler yapılabileceği hakkında sunum yapıldı.
Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, “Düzenlenen eğitim ve bilgilendirme seminerine başta Bartın Ticaret İl Müdürümüz Sayın Erhan Özcan olmak üzere,Ticaret İl Müdürlüğü Personeline, katılım sağlayan tüm işletmecilere şahsım ve üyelerim adına teşekkür ediyorum” dedi.
ŞEVVAL ALTINTAŞ