Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, beldenin sel taşkınlarından korunması amacıyla gerçekleştirdikleri dere ıslah projesini duyurdu. Başkan Dönmez, bu projenin halklarının geceleyin sel taşkını korkusu olmadan rahatça uyumalarını sağladığını belirterek, bu durumun kendileri için büyük bir gurur kaynağı olduğunu ifade etti.Dönmez, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Halkımız geceleri sel taşkını korkusu olmadan uyuyabiliyorsa, bu bizim için en büyük gururdur. Milletimizin huzuru ve refahı için yılmadan gece, gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Sel taşkınlarına karşı gerçekleştirdiğimiz ıslah projesi, beldemizin güvenliği adına önemli bir adım oldu."Başkan Dönmez, desteklerinden dolayı Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz'a teşekkürlerini ileterek, projenin başarısında onların desteklerinin büyük önem taşıdığını vurguladı. ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 09 Ocak 2024 - 17:02
Sel tehlikesine karşı dev adım!
Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, beldelerini sel taşkınlarından korumak amacıyla sınırlar içerisindeki derelerde ıslah projesini başarıyla tamamladıklarını açıkladı.
GÜNCEL
09 Ocak 2024 - 17:02
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir