Zonguldak İlçesi Çaycuma Belediyesi tarafından düzenlenen İkinci Kurum ve Kuruluşlar Arası Futbol turnuvasında maden işçilerinden oluşan TTK takımı, dün Oykaspor ile oynanan maç öncesi anlamlı bir fotoğrafla sahaya çıkarak izleyenleri duygulandırdı. TTK İşçi takımı, 4 Haziran tarihinde TTK Karadon Müessesi Gelik İşletmesi’nde Bartınlı şehit madencimiz Tvfik Soy’u unutmadı. TTK Futbol takımı turnuvada karşılaştıkları Oykaspor maçına Bartınlı Şehit Tevfik Soy’un fotoğrafı ile çıkarak sporseverleri duygulandırdı.
GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, Bartınlı şehit madencimiz Tevfik Soy'u unutmayan tüm sporculara teşekkür etti.
Muhammet Bayraktar