Şehidimiz Bedir Yılmaz'ın emaneti olan annesi Penbe Yılmaz, Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz ve beraberindeki Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri Birimi personelleri tarafından ziyaret edildi.Ziyaret kapsamında, şehit ailesine yapılan ziyaretin önemi vurgulanarak, şehitlik ve gazilik mertebesine erişenlerin ailelerine gösterilen destek ve saygının altı çizildi. Şehidimiz Bedir Yılmaz'ın emaneti olan annesi Penbe Yılmaz, İl Müdürü Yavuz Korkmaz ve beraberindeki Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri Birimi personellerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 06 Nisan 2024 - 17:49
Şehidimizin Emaneti Unutulmadı
Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Ramazan Bayramı sürecinde anlamlı bir ziyarete imza attı.
GÜNCEL
06 Nisan 2024 - 17:49